اعزام فوری برقکار  ( شبانه - روزی ) در سراسر تهران و حومه 09123247127

اعزام فوری برقکار  ( شبانه - روزی ) در سراسر تهران و حومه 

برقکاری مناطق تهران

نمونه پروژه برقکاری ( بازسازی) ساختمان قدیمی

نمونه پروژه برقکاری ( بازسازی) ساختمان قدیمی

این تنها یک نمونه پروژه برقکاری ( بازسازی) ساختمان قدیمی از تهران برقکاران است که در تهران اجرا و تحویل مشتری محترم شد. با دیدن تصاویر و توضیحات که در ادامه این پست ارائه شده به اطلاعات بهتری در این زمینه دست پیدا خواهید کرد.

تهران برقکاران ارائه دهنده سریع ترین خدمات برقکار شبانه روزی در تهران

این پروژه مربوط به بازسازی کامل و صفر تا صد ساختمانی قدیمی، واقع در شهر تهران، خیابان ولیعصر می باشد که تمام اجزا و نقشه های برقکاری آن از نو طراحی و اجرایی شده.

لازم به ذکر است که ساختمان مذکور سن تقریبی 30 الی 40 سال داشته و قابلیت باز سازی و اجرا توکار از طرف کارفرما برای ما فراهم شده بود. بنابر این پروژه در زمان تحویل بسیار دقیق تر و اصولی تر تحویل کارفرمای محترم گردید.

همان طور که تصاویر گویای هستند تمام دیوار ها، کف و حتی بخشی از سقف ساختمان دوباره بر اساس نقشه (برق) جدید کنده کاری و شیار زنی شده تا بعد از زیر سازی های اولیه جانمایی اجزای و انشعاب های مورد نظر در محل خود قرار بگیرند.

نکته مهمی که در این پروژه وجود داشت، سرعت عمل تیم برقکاری، اجرای دقیق و محاسبات مهندسی توسط تیم تهران برقکاران بود، که به لطف خدا در زمان مقرر پروژه تحویل مشتری محترم گردید.

با توجه به ماهیت و کاربری جدید ساختمان مبنی بر اداری بودن آن، تمام سفارشات و پیش بینی های کارفرما نیز بر همین اساس صورت گرفت. 

انشعابات و کابل کشی ها بر اساس پیش بینی کابل کولر گازی، کابل شبکه، کابل تلفن، پیریز های برق و موارد مورد نیز که در یک دفتر اداری مدرن قابل استفاده می باشد، در این پروژه لحاظ گردید.

لوله های استفاده شده در این پروژه تماما از لوله های PVC ضد حریق و نسوز می باشد، که در زمان وقوع حادثه به شبکه برق و کابل های دیگر کمترین آسیب وارد گردد.

قوطی های بکار رفته در این پروژه از قوطی های عمیق با عرض و عمق 6 سانتیمتر می باشد تا در صورت عدم پیشبینی و یا حتی اضافه کردن برخی موارد در آینده نیز مشکلی برای اجرا بوجود نیاید.

روش های اجرای پروژه برقکاری بازسازی ساختمان

تمام شیار زنی ها و تخریب برای ایجاد کانال های لوله گذاری توسط دستگاه های شیار زنی و بتن کنی صورت گرفته تا ضمن تخریب حداقلی، سرعت عمل تهران برقکاران در زمینه اجرا و تحویل پروژه نیز افزایش بیابد. این روش در مقایسه با روش های سنتی معمول و استفاده از کارگر بسیار مقرون به صرفه و سریع می باشد.

استفاده از تراز لیزری برای برقکاری

یکی دیگر از تجهیزات معمول در اجرای پروژه های تهران برقکاران استفاده از دستگاه تراز لیزری برای دقت بسیار بالا در انجام پروژه هاست.

این دستگاه بسیار دقیق برای تراز دقیق جعبه های برق، شیار زنی و جعبه های مینیاتوری به صورت عمودی و افقی تمام نقاط مورد نظر را برای برقکار مشخص کرده و سبب می شود تا ضمن سرعت بخشین به اجرای پروژه، امکان اشتباهات و خطای انسانی را به صفر برساند.

این دستگاه به برقکار ما اجازه می دهد تا ضمن آزادی عمل با دید بهتر و البته بسیار دقیق تری موارد پیشبینی شده را جا نمایی و اجرا کند.

مدت زمان اجرای این پروژه

از زمان عقد قرارداد تا زمان تحویل پروژه به کارفرما 3 روز زمان برای اجرا صرف شد. این زمان یکی از رکورد های جدید در تهران برقکاران بود. لازم به ذکر است که صفر تا صد اجرای این پروژه توسط تیم تهران برقکاران اجرایی شد.

البته اجزا و موارد مورد نظر که نیاز به نصب در پایان کار دارند، پس از تکمیل کامل این ساختمان صورت خواهد گرفت که حداکثر زمان 2 روز بابت آن صرف خواهد شد.

 

سایدبار
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
تماس سریع | 09123247127