اعزام فوری برقکار  ( شبانه - روزی ) در سراسر تهران و حومه 09123247127

اعزام فوری برقکار  ( شبانه - روزی ) در سراسر تهران و حومه 

نصاب لوازم روشنایی

شما در این صفحه هستید چون به نصاب لوازم روشنایی نیاز دارید. پس ما در ادامه به شما راهنمایی های لازم در این زمینه را ارائه می کنیم.

نصاب لوستر

برقکار یا نصاب لوستر نیاز دارید تا در کمترین زمان و با دقت نظر کافی و 100 البته کاملا اصولی و ایمن منزل یا محل کار شما را با لوستری که شما تهیه کردید، زیباتر کند.

برای اینکار کافی است کلید زیر را فشار دهید یا اگر به نظرتان زمان مشخصی نیست از آیکون واتساپ کمک بگیرید تا ما با شما تماس بگیریم.

قیمت نصب لوستر در تهران

لوستر یا لوستر ؟؟؟ منظور به تعداد شعله ها، ابعاد، تعداد لامپ ها و تکنلوژِی بکار رفته در آن است. معمولا برای نصب یک لوستر معمولی 5 تا 7 شاخه مبلغی بین 50 تا 200 هزار تومان بسته به زمان و میزان کاری که برقکار برای شما صرف می کند هزینه و اجرت در نظر خواهد گرفت.

تعویض و نصب لامپ

هر مکانی با لامپ ها روشن و مجلل می شود. حتی اگر یک لامپ سوخته یا خراب در لوازم روشنایی شما وجود داشته باشد، زیبایی و جلال بصری منزل یا محل کار شما را از بین خواهد برد. اما برخی اوقات مشکلی فراتر از تعویض لامپ سوخته وجود دارد. نوسانات برق یا خرابی و قطعی سرپیچ ها که منجر به خرابی و سوخته شدن مجدد لامپ ها می گردد.

پس همین حالا کار را به یک برقکار حرفه ای بسپارید.

نصاب و تکنسین نورپردازی 

میهمانی دارید یا منتظر مسافر یا عزیزی هستید؟ فرقی نمی کند ما بلافاصله بعد از تماس و سفارش شما با تمام تجهیزات در محل، حاضر می شویم تا نورپردازی یک شب استثنایی را برای شما فراهم کنیم.

  • نصب و راه اندازی انواع سیستم های نورپردازی 
  • نصب و تعمیر ریسه کشی
  • نصب انواع رقص نور های داخلی و خارجی ساختمان
  • نصب پروژکتورهای ثابت و متحرک 

همه این خدمات و هر کاری که به روشنایی و برق نیاز داشته باشد تنها با یک تماس از سوی شما امکان پذیر است.

 

 

سایدبار
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
Call Now Buttonتماس سریع | 09123247127